fbpx
Ad imageAd image

Plas sherri në Për’puthen/ Aulona i kthehet ashpër konkurrentit:Ti dhe njerëzit si puna jote i “varrosni” çdo ditë këto vajza…

Blloku min lexim

Puntata e djeshme e Për’puthen ka patur situata shumë të tensionuara.

Në pjesën e dytë ka shpërthyer debati mes moderatores Aulona Musta dhe një nga konkurrentet e emisionit të dashurisë Për’puthen.

- Advertisement -

Teksa po komentonin takimin e Enisës ku kjo e fundit ka treguar se ka një vajzë, një nga konkurrentet i drejtohet duke i thënë: Boll e përdore fëmijën për “show”.

Ka mjaftuar ky koment që moderatorja  të shpërthejë ndaj të riut duke i thënë që ai nuk gëzon asnjë të drejtë të përmend vajzën e saj apo edhe ta gjykojë për mënyren si zgjedh të shfaqet në ekran.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO