fbpx

Plas sherri në BBVK, merret vendimi i papritur për një nga banorët

Blloku min lexim

Një debat i ashpër ka ndodhur mes dy banorëve të “Big Brother Vip Kosova” mbrëmjen e shkuar. Meti dhe Blerando janë përplasur pasi ky i fundit i cili është zgjedhur kapiten i shtëpisë ka ndarë punët e shtëpisë. Meti shprehu pakënaqësitë e tij në lidhje me detyrat që Blerando i caktoi e nisi i pari përplasjen me të.

Situata mes dy banorëve u tensionua. Sherri verbal i cili për pak mund të kishte përfunduar edhe në ‘grushta’ është parandaluar nga banorët e tjerë të cilët kanë ndërhyrë për t’i qetësuar.

Pas kësaj situate në shtëpi ka arritur një zarf i zi,  brenda tij u shpall vendimi i “Vëllait të Madh” për të përjashtuar Metin në mënyrë automatike nga gara për çmimin e madh.