fbpx
Ad imageAd image

Plas keq në skenën e “DWTS”/ Ronaldo: Olta përdor gjuhë denigruese, mban me hatër këto konkurrentë

Blloku min lexim

Ronaldo Sharkës nuk i ka dalë inati me komentin e Oltës për “snaduiçin” nga java e shkuar. Ditën e sotme pas kërcimit ai ka thënë se Olta mban me hatër disa konkurrentë duke përmendur këtu Eni Shehun.

Ndërda u shpreh se Olta e ka kthyer Ronaldon në tabelë qitje sepse mban akoma inatet që nga Big Brother Vip..
Madje sipas tij Olta e gjykon në kërcim për pikë që nuk i takojnë asaj sepse nuk është profesioniste.

- Advertisement -

Sigurisht edhe Olta ia ka kthyer duke i thënë që ishe një batutë.
Pot këtë gjë nuk e ka pranuar as balerina shoqëruese e Ronaldos, ajo e quajti si shaka pa vend.

Ndërkohë në fund pas një debati të nxehtë Olta i dha vetëm 4 pikë Ronaldos për kërkimin, ndërsa ai i tha se me këto pikë ka vlerësuar veten e saj si aktore.

- Advertisement -

Olta: Po shumë mirë bën ai, kur ja ka dhënë Top Channel këtë kohë televizive shumë mirë bën ai, le të shpifi, le të hedhë baltë.

Bora: Ronaldo respekto njerëzit që janë këtu.

- Advertisement -

Iliri: Unë mendoj që në këtë skenë secili prej jush duhet të ketë qetëninë mendore të respektoni njeri tjetrin, ti je aty unë jam këtu dhe mendoj që ti të dalësh për një sanduiç.

Ronaldo: Gjithsesi VIP 9 është kodi. Ju që na doni dhe na mbështesni, mund të rimbursoni pikët që Olta nuk dha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO