fbpx
Ad imageAd image

Plas keq në Për’puthen, sherr mes Ronaldo Sharkës dhe Olsa Muhametit?!

Blloku min lexim

Në ambientet e Top Channen duket se ka plasur sherri. Iconstyle shkruan se mes autores së “Për’puthen” dhe moderatorit që iu shtua së fundmi stafit të emisionit, ka patur një përplasje të ashpër.

Ky “sherr” vjen gati një muaj pas nisjes së bashkëpunimit të dyshes, për emisionin e dashurisë që ka nisur sezonin e ri në “Top”.

- Advertisement -

Ende nuk dihen motivet e përplasjes së fortë të Sharkës dhe Muhametit në ambientet e TV, megjithatë nga një kërkim i shpejtë vumë re që ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

A do të vazhdojë ende bashkëpunimi i tyre në “Për’puthen”, apo marrëdhëniet u ndërprenë këtu? Kjo mbetet për t’u parë!

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock