fbpx
Ad imageAd image

“Personi për të cilin kisha ndjesi të keqe gjithë kohës”/ Kë thumboi këtë herë Arbana

Blloku min lexim

Arbana Osmani ka tërhequr së fundmi vëmendjen e të gjithëve me një postim në rrjetin e saj social, instagram.

Ajo ka zgjedhur një meme për të thumbuar një person për të cilin shprehet se ka pasur gjatë gjithë kohës një ndjesi të keqe. “Kur më në fund të gjithë fillojnë të mos e pëlqejnë më personin për të cilin kishe një ndjesi të keqe gjithë këtë kohë…”, shkruhet në postimin e moderatores.

- Advertisement -

Nuk dihet kë ka thumbuar moderatorja me këtë postim. Kohët e fundit ajo është përfolur për marrëdhënie të krisura me ish banorë të BBV dhe vetë drejtuesit e Top Channel, për shkak të mosdakordësive për BBV3.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock