fbpx

VIDEO/ Duke qarë me ngashërim, Alba e Për’puthen tregon për divocin: Gjëja më e keqe të mund t’i bësh dikujt është…

Blloku min lexim

Puntata e sotme në Për’puthen ka pasur lot dhe trishtim. Alba ka treguar për divorcin e saj me ish-bashkëshortin.

Teksa ka dhënë se të tjerë ndërhyn dhe i ndanë, Alba duke qarë me ngashërim ka thënë se mes tyre nuk pati as një përballje për të sqaruar situatën.

Por një familjar i ish-bashkëshortit mori babain e saj në telefon dhe i tha se çifti janë ndarë përfundimisht.