fbpx
Ad imageAd image

VIDEO/ Duke qarë me ngashërim, Alba e Për’puthen tregon për divocin: Gjëja më e keqe të mund t’i bësh dikujt është…

Blloku min lexim

Puntata e sotme në Për’puthen ka pasur lot dhe trishtim. Alba ka treguar për divorcin e saj me ish-bashkëshortin.

Teksa ka dhënë se të tjerë ndërhyn dhe i ndanë, Alba duke qarë me ngashërim ka thënë se mes tyre nuk pati as një përballje për të sqaruar situatën.

- Advertisement -

Por një familjar i ish-bashkëshortit mori babain e saj në telefon dhe i tha se çifti janë ndarë përfundimisht.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock