fbpx
Ad imageAd image

“Për kon je zbukuru”, Ylli Limani do të publikojë këngën e re

Blloku min lexim

Artisti i mirënjohur, Yll Limani po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore. Një të tillë, Ylli e paralajmëroi pak ditë më parë, ndërsa tani ka zbuluar detaje të reja rreth këngës.

- Advertisement -

Në një postim që ka bërë në llogarinë e tij në Instagram, këngëtari ka zbuluar se kënga me titullin “Për kon je zbukuru” do të lansohet më 6 tetor, e premte.

Për kon je zbukuru, 06.10/18:00”, ka shkruar Ylli në mbishkrimin e disa fotove bardhë dhe zi.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock