fbpx
Ad imageAd image

Pas më shumë se një viti ylli hollivudian Jack Nicholson “bëhet i gjallë”!

BllokuTV min lexim

Para pak ditësh Jack Nicholson u pa për herë të parë pas 18 muajsh, duke qëndruar në ballkonin e kompleksit të tij Mullholland Drive në Beverly Hills. Pas raportimeve të shumta të miqve të yllit të Hollivudit dhe shqetësimeve të tyre se ai do të vdiste vetëm, njësoj si legjenda e ekranit, Marlon Brando, ai u shfaq me një pamje të çrregullit.

Ndërkaq, vetëm së fundmi aktori ka dalë nga banesa e tij për të parë nga afër ekipin e tij të zemrës, Los Angeles Lakers. Kjo është hera e parë pas 18 muajsh që 85-vjeçari sheh nga afër një ndeshje basketbolli dhe u fotografua duke u përqafuar me yllin e ekipit, LeBron James, i cili i uroi mirëseardhjen.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO