fbpx
Ad imageAd image

“Partneri më tradhëtoi”, Diola rrëfen historinë: E ka bërë disa herë

Blloku min lexim

Nustricionistja Diola Dosti, e cila u bë edhe më e njohur për publikun shqiptar pas eksperiencës në ‘Big Brother VIP’, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e moderatores Ester Bylyku, në ‘Glamour Zone’.

Ndër të tjera, Diola ka rrëfyer për herë të parë se një person i rëndësishëm në jetën e saj e ka tradhëtuar, dhe kjo ka qenë një nga gjërat më të vështira që ka përjetuar.

- Advertisement -

Ester Bylyku: A të kanë tradhëtuar ndonjëherë?

Diola Dosti: Po, më ka ndodhur, dhe ai person kaloi limitet e mia. Ndaj përfundoi gjithçka mes nesh.

- Advertisement -

Ester Bylyku: Si e zbulove?

Diola Dosti: E zbulova nëpërmjet telefonit, në ditët e sotme gjithçka fshihet atje. Më pas është telefoni ai që i nxjerr të gjitha ato që kanë ndodhur. Në momentin që dikush cënon paqen time mendore dhe emocionale, unë nuk bëj dot kompromis.

- Advertisement -

Ester Bylyku: Për personat që ndoshta do të aludonin se ky mashkull ka qëne ish-bashkëshorti yt, si do tu përgjigjeshe?

Diola Dosti: Jo, jo nuk ka qenë ai.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock