fbpx
Ad imageAd image

Pamje/ Tirana nën pushtetin e ujit, shkëputet një objekt dhe dëmton punonjësin e “Rrugores”

Blloku min lexim

Stuhia që ka përfshirë vendin  ditën e sotme ka sjellë dëme të shumta. Mësohet se një punonjës i Policisë Rrugore ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Tiranë pas stuhisë që përfshiu kryeqytetin.

- Advertisement -

Mësohet se në afërsi të Pallatit me Shigjeta është shkëputur një objekt dhe ka dëmtuar në kokë 37-vjeçarin, punonjës i Komisariatit të Policisë Rrugore, i planëzuar me shërbim.37-vjeçari ndodhet në spital, pasi ka marrë dëmtime të rënda.

- Advertisement -

Ndërkohë nga pamjet më poshtë shihet se janë përmbytur totalisht lagjet pranë Pallatit me Shigjeta, te Selvia, Stacioni i Trenit, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit dhe Rruga e Kavajës.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock