fbpx
Ad imageAd image

Olta do të rikthehet në ekran së shpejti

Blloku min lexim

Olta Gixhari është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Prej disa javësh ajo është shpërngulur sërish në Spanjë, ku edhe ka thënë se do të lindë të birin.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi në një “Ask a question” ka lënë të kuptojë se do të rikthehet sërish në ekran.

- Advertisement -

“Kur do të të shohim sërish në ekran se na mori malli?”, pyet një ndjekës.

“Edhe mua më mori malli për ju. Soon”, shkruan Olta duke na bërë të ditur se do t’i rikthehet shumë shpejt ekranit.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock