fbpx
Ad imageAd image

Nxehet situata në “Për’puthen”: Gabriela zhvishet në lavazh dhe provokon Marion

Blloku min lexim

Një takim të parë kaq ‘të nxehtë’ sa ky mes Gabrielës dhe Marios nuk kishim parë deri më tani në “Për’puthen”.

Dy konkurrentët zgjodhën që njohjen e tyre ta nisin në një lavazh makinash. Por, në vend të mjetit të Marios, ata përfunduan duke larë njëri tjetrin.

- Advertisement -

Gabriela nuk ndaloi në asnjë moment së provokuari me lëvizjet e saj, heqjen e bluzës dhe afrimitetin që tregoi me Marion. Edhe ky i fundit guxoi duke hequr bluzën, por e paralajmëroi konkurrenten të mos e provokojë më shumë.

- Advertisement -

Por ky takim nuk u prit aspak mirë nga Aureli i cili fillimisht i foli ashpër Marios dhe më pras u ngrit në këmbë i revoltuar shkoi tek Gabrieka ku po i kërkonte llogari .

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock