fbpx
Ad imageAd image

“Nuk shaj askënd nga familja”/ Albano Bogdo i kërkon falje Beatrixës: E e njoh që fëmijë (Video)

Blloku min lexim

Albano Bogdo vazhdon me replikat për kritikat që mori në ditët e fundit lidhur me ofendimin që bëri ndaj Beatrix.

Në një video live ai ka thënë se shqiptarët u ngritën të bënin moral duke sulmuar atë.

- Advertisement -

Ndërsa në një tjetër video live me Kozakun ai ka thënë se Beatrixën e njeh që kur ajo ishe fëmijë dhe kurr nuk do ta shante.

Albano thekson se nuk mendonte që kjo batutë do të kthehej në një skandal, por shpjegon që kurrsesi nuk ka pasur qëllim të ofendoj dikë nga familja sepse nuk e bën kurrë.

- Advertisement -

Ndërsa ky është reagimi i tretë nga ana e tij. Beatrix nuk ka thënë më asnjë fjalë që pas deklaratës se kjo çështje ka kaluar në rrugë gjyqësore.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO