fbpx
Ad imageAd image

Nuk përmbahet Jori, puthje pasionante me partnerin në rrugët e Tiranës

Blloku min lexim

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2” Jori Delli ndodhet në Tiranë së bashku me partnerin e saj, Fred De Palma.

Kohët e fundit ajo është në qendër të vëmendjes nga mediat për të gjitha aktivitetet e saj. Modelja ka marrë pjesë te premiera e filmit “Në Kudër të Dashurisë”, por nuk ishte e shoqëruar nga partneri i saj Fred De Palma.

- Advertisement -

Gjatë një interviste në “Shqipëria Live”, Jori tregoi se arsyeja pse nuk u shoqërua nga partneri ishte për shkak të menaxherit dhe përmbajtjes së kontratës për daljet e tij publike, kështu që ai e priti Jorin në hotel.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock