fbpx
Ad imageAd image

Nuk ka më dyshime, Sara dhe Ledri janë ndarë

Blloku min lexim

Prej disa javësh ka qarkulluar lajmi se Ledri dhe Sara po përjetojnë një krizë në lidhjen e tyre.

Ndonëse zërat u shuan për pak nga një foto që u publikua këto ditë, Prive ka mësuar se lajmi i ndarjes është i vërtetë.

- Advertisement -

Foto që qarkulloi ku Sara e Ledri shfaqeshin bashkë i përket disa muajve para. Ndarja ekskluzivisht për Prive është konfirmuar nga menaxheri i njohur, Faton Shoshi.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock