fbpx

Nuk ka më dyshime, Sara dhe Ledri janë ndarë

Blloku min lexim

Prej disa javësh ka qarkulluar lajmi se Ledri dhe Sara po përjetojnë një krizë në lidhjen e tyre.

Ndonëse zërat u shuan për pak nga një foto që u publikua këto ditë, Prive ka mësuar se lajmi i ndarjes është i vërtetë.

Foto që qarkulloi ku Sara e Ledri shfaqeshin bashkë i përket disa muajve para. Ndarja ekskluzivisht për Prive është konfirmuar nga menaxheri i njohur, Faton Shoshi.

Etiketa: