fbpx
Ad imageAd image

Nuk ka më dyshime! Në këtë video Kiara duket që është shtatzëne

Blloku min lexim

Prej disa javësh flitet nga ndjekësit se Kiara Titor është shtatzëne. Por vetë Moderatorja nuk e ka pranuar një gjë të tillë. E kemi vënë re që në kohët e fundit Kiara vishet me fustane që janë të gjerë e të lirshëm, ku vështirë ta kuptosh nëse është vërtet shtatzëne apo jo.

- Advertisement -

Por kjo video e fundit vërteton qartë dyshimet e fansave. Vetë Kiara ka publikuar videon në instastory, ku është duke kërcyer me Luizin. Dhe aty ajo ka veshur një bluzë të gjerë, por gjatë lëvizjeve i dallon forma e rrumbullakosur e barkut. 

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock