fbpx
Ad imageAd image

“Nuk janë çift i vërtetë, Romeo ishte për Riken…”, habit Meri Shehu, flet për çiftin Romeo-Heidi!

Blloku min lexim

Ish-banorja e “BBV3”, Meri Shehu, e cila është eleminuar javën e kaluar ka qenë e ftuar ditek “Shqipëria Live”, ku ka treguar shumë për eksperiencën e saj brenda në shtëpi, marrëdhëniet me banorët e tjerë dhe mendimin e saj për ta. E pyetur se çfarë mendimi ka për çiftin Romeo-Heidi, Meri ka habitur me përgjigen:

Meri: Ata në tavolinë i kam ulur unë se Romeo ishte për Riken dhe një moment e tërhoqa anash dhe i thash: “Mendoj se Heidi, do dukesh më mirë me të…”

- Advertisement -

Erjona: Shkuesja je ti?

Meri: Po

- Advertisement -

Arjon:T duken çift i vërtetë?

Meri: Jo nuk janë çift i vërtetë, Heidi është më e përfshirë e gjëmonte mbrapa në shtëpi, po nuk besoj se Romeo që zgjodhi në atë menyrë ishte mes dy femrave dhe nuk eshtë ndonjë çift…

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO