fbpx
Ad imageAd image

Nuk ikën vera! Moti sot me vranësira por temperatura të larta

Blloku min lexim

Për ditën e enjte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme.

- Advertisement -

Moti parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare.

Në orët e mesditës vranësirat përgjatë relieveve malore do të pasohen nga reshje shiu me intensitet të ulët.

- Advertisement -

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare deri në 8m/sek. Valëzimi në dete pritet të jetë i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:
në zonat malore 16 deri 34°C
në zonat e ulëta 16 deri 35°C
në zonat bregdetare 19 deri 33°C

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock