fbpx
Ad imageAd image

Nuk është Ledri, publikohet foto e Sara Hoxhës duke u puthur me një djalë

Blloku min lexim

Reperi i njohur, Ledri Vula, dhe partnerja e tij, Sara Hoxha janë një prej çifteve më të komentuara në publik.

- Advertisement -

Sara është pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku do të luajë në krahë të mikes së saj të ngushtë, Olta Gixharit, Luizit dhe shumë aktorëve të tjerë të njohur.

Ndërkohë që mbrëmjen e së premtes, një foto e saj në krahët e një djali po qarkullon në rrjete.

- Advertisement -

Ai është Roerd Toce, dhe mesa duket do të luajë partnerin e Sarës në film.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock