fbpx

Nuk është Ledri, publikohet foto e Sara Hoxhës duke u puthur me një djalë

Blloku min lexim

Reperi i njohur, Ledri Vula, dhe partnerja e tij, Sara Hoxha janë një prej çifteve më të komentuara në publik.

Sara është pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku do të luajë në krahë të mikes së saj të ngushtë, Olta Gixharit, Luizit dhe shumë aktorëve të tjerë të njohur.

Ndërkohë që mbrëmjen e së premtes, një foto e saj në krahët e një djali po qarkullon në rrjete.

Ai është Roerd Toce, dhe mesa duket do të luajë partnerin e Sarës në film.