fbpx
Ad imageAd image

Nuk e dinim, por historia e njohjes së Loredanës dhe të dashurit të saj paska qenë fantastike…

Blloku min lexim

Loredana po shijon po shijon prej disa muajsh lidhjen e dashurisë, me futbollistin e Borussia Dortmund-it, Karim Adeyemi-n. Në një intervistë dhënë së fundmi për mediat Lori ka treguar se si është njohur me futbollistin e njohur.

- Advertisement -

Ajo tha se ndodhej në Dusseldorf ndërsa Karim-i i kishte shkruar në rrjetet sociale. Reperja shtoi se ishte shumë e uritur dhe se në hotelin ku po qëndronte nuk kishte ushqim. Kjo bëri që t’i shkruante Adeyem-it i cili në ato momente ndodhej në Dortmund.

“Sapo u ngopa kuptova se kam afër një djalë që është argëtues dhe me të cilin shkoj mirë”, theksoi mes tjerash Loredana.

- Advertisement -

Më herët ajo ka qenë në një lidhje me Mozzik me të cilin ka edhe një vajzë, Hanën.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock