fbpx
Ad imageAd image

“Nuk dua thjesht të futem dhe …”/ Efi tregon pse refuzoi ftesën për të qenë pjesë e filmit “Në kuadër të Dashurisë’

Blloku min lexim

Efi Dhedhes ka treguar se e refuzoi kërkesën që i erdhi për t’u bërë pjesë e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”. E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ish-finalistja e Big Brother Vip Albania tha se i është bërë një ofertë për të luajtur një rol në filmin e shumëpërfolur, por që ajo e ka refuzuar për një arsye të veçantë.

- Advertisement -

Më ka ardhur por nuk më tërheqin shumë. Nuk dua thjesht të futem dhe kaq. Dua që vërtet të më pëlqejë diçka që ta bëj.Më erdhi një propozim por që absolutisht që nuk e pranova pasi ishte një gjë shumë e vogël, pra një rol i parëndësishëm”, tregoi Efi.

Ajo shtoi se nëse do i ishte ofruar një rol protagonisteje, patjetër që do e kishte pranuar dhe nuk do e kishte aspak problem të luante përkrah Luizit dhe Oltës.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO