fbpx
Ad imageAd image

Noizy sot ka ditëlindjen, ja sa vjeç bën reperi

Blloku min lexim

Në shtëpinë e Noizyt sot ka festë  dhe është një ditë e veçantë për të. Si një peshore që është reperi i njohur shqiptar feston sot 37 vjetorin e lindjes. Ai ka marrë urime të shumta nga të afërmit, miqtë e kolegët, ndërsa nuk kanë munguar as të fansave të tij.

- Advertisement -

Noizy njihet për shumë projekte e bashkëpunime që u kthyen në hite, ku fansat më të shumtë ka të rinjtë edhe përtej trojeve shqiptare. Së fundmi ai është duke shijuar bashkëpunimin e tij me Dhurata Dorën ‘Kallma’ e cila numëron miliona klikime në ‘Youtube’.

Reperi nga Shqipëria lindi në Sukth të Durrësit, ndërsa një pjesë të mirë të jetës e kaloi edhe në Londër, dhe më pas u rikthye në vendlindje për të ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO