fbpx
Ad imageAd image

Noizy kërcënon fansit gjatë koncertit: A ke qejf të…

BllokuTV min lexim

Një situatë aspak e këndshme  ka ndodhur në një nga koncertet e reperit Noizy. Në një video të publikuar në rrjet shihet teksa reperi i tensionuar kërcënon në mes të club-it qytetarin i cili kishte shkuar të ndiqte performancën e tij por  ka bërë një veprim nga i cili këngëtari është tensionuar.

Si duket shkak është bërë një emër që i riu kishte shkruajtur në telefonin e tij, emër i cili nuk i ka pëlqyer aspak Noizyt dhe duke marrë parasysh reagimin e reperit mendohet se i shkruajtur ka qenë emri i ndonjë prej rivalëve të tij.

- Advertisement -

A ke qejf të përfundosh në spital?, dëgjohet teksa i thotë Noizyt të riut që i kishte hedhur telefonin në skenë.

Është dhe njëri këtu me telefon nëse ka qejf të përfundojë në spital. Çoje edhe njëherë telefonin nëse ke b*th. Hajde… Kush është ai që e nxori telefonin me një emër.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock