fbpx
Ad imageAd image

Njihuni me shenjat e horoskopit që do të kenë përplasje të mëdha për muajin tetor

Blloku min lexim

Demi

Tensioni, dyshimi dhe mosbesimi mbretërojnë në tetor. Marsi dhe Mërkuri janë përballë jush me marrëdhëniet tuaja të prekura shumë. Nëse ka përçarje në fushat personale ose profesionale, prisni që ato të rriten dhe marrëdhëniet të marrin fund. Eklipsi i dytë do të ndodhë në shenjën tuaj më 28 tetor ku do të bëni një ndryshim të madh në jetën tuaj, qoftë në punë, qoftë në shtëpi.

- Advertisement -

Luani

Gjërat vështirë se parashikohen për ju, pasi durimi është gjithçka që duhet të bëni për të pasur sukses. Keni duruar shumë dhe tani ju kërkohet të duroni më shumë. Nga data 12/10, kur Marsi do të kalojë në Akrep, do të përballeni me probleme të ndryshme me shtëpinë tuaj, qoftë si hapësirë, qoftë me të dashurit tuaj. Do lindin disa tensione me të afërmit dhe problemet në shtëpi nuk do ju lënë të qetësoheni.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock