fbpx
Ad imageAd image

Një transgjinore hyn në ‘BBVK’, shikoni si reagojnë banorët

Blloku min lexim

Mbrëmjen e djeshme nisi plot surpriza edicioni i dytë i ‘Big Brother VIP Kosova’. Mes emocioneve për këtë eksperiencë të re, 20 personazhe të njohur janë bërë tashmë pjesë e shtëpisë më të famshme. Mes tyre për herë të parë është edhe transgjinorja nga Kosova, Edona James. Edona, emri i së cilës origjinal është Kujtim Shehu, vjen nga Suhareka dhe është rritur në Gjermani.

Pjesëmarrja e saj në ‘BBVK’ nuk është pritur shumë mirë nga disa banorë.  Ka qenë Monika e cila është tradhtuar nga mimikat në fytyrë, e gjithashtu ndryshe nga të tjerët nuk është ngritur në këmbë për ta pritur.

- Advertisement -

Edona mori famë në vitin 2014, kur u përfol për një aferë me legjendën e futbollit gjerman, Stefan Effenberg. Ajo ka marrë pjesë edhe në Big Brother në Gjermani dhe tha se nuk do t’i bëjë disa gabime që i ka bërë atje. Në po atë vit, ajo mori vëmendje të madhe si transgjinorja e parë shqiptare.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock