fbpx
Ad imageAd image

Një ditë pasi u mësua se presin një vajzë, Kiara reagon në këtë mënyrë

Blloku min lexim

Prej kohësh ka qarkulluar lajmi se Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po bëhen prindër për herë të parë. Tashmë, duket se lajmi s’mund të fshihet më pasi çdo ditë dalin detaje të re.

Dje u zbulua se çifti ka bërë edhe “Baby Gender Reveal”, në një ceremoni tepër private ku kanë mësuar se bebushi i tyre është vajzë.

- Advertisement -

Megjithëse duhet të jenë në qiellin e shtatë nga gëzimi, sërish çifti ka vendosur që emocionet t’i mbajë për vete dhe të mos ndajnë ende asgjë me ndjekësit.ot, një ditë pas zbulimit të gjinisë së bebit, Kiara ka reaguar në rrjete sociale duke publikuar një foto të Luizit brenda BBV, i cili shijonte shiun duke pirë një kafe dhe i buzëqeshte kamerës.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO