fbpx
Ad imageAd image

Ngacmoi vajzën e aktores, reagon partnerja e Kozakut

Blloku min lexim

Rene Reffo, vajza e aktores Julia Iliriani, ka nxjerrë një mesazh të Kozakut, që i dërgon një emoji me sy me zemra, duke i bërë thirrje Denisës, nënës së djalit të tij.

O Denisa ç’janë këto penallti që të bëjnë ty pas krahëve moj”, shprehet Rene disi tendencioze.

- Advertisement -

Por duket se Denisa nuk e ka vrarë aspak mendjen. Pak orë më parë ajo ka publikuar një foto me Kozakun ku shkruan “Përgjithmonë”.

Vajza e aktores shqiptare, Julia Iliriani po bën “namin” në Tiktok. Falë lirshmërisë dhe karakterit totalisht pa komplekse, personazhi i saj po kthehet në të preferuarin e të rinjve.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock