fbpx
Ad imageAd image

“Në nder të Zef Dedës”, Olsi dhe Besi bëjnë gjestin e veçantë

Blloku min lexim

Si shenjë nderimi, për ndarjen nga jeta të mjeshtrit të madh të humorit, Zef Dedës, Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku kanë shtyrë projektet e tyre muzikore.

Ishte i pari Olsi Bylyku i cili lajmëroi se kënga e tij do të shtyhet me një ditë në shenjë nderimi të humbjes së ikonës së artit.

- Advertisement -

Njësoj ka vepruar edhe Bes Kallaku i cili ka shtyrë me një ditë videoklipin e kënës “Sarile”.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO