fbpx
Ad imageAd image

Në 1 vjetorin e lidhjes, Blero i bën dedikimin e ëmbël vajzës që i ka rrëmbyer zemrën

Blloku min lexim

Blero prej kohësh ka njoftuar indirekt se është në një lidhje të re dashurie. Këngëtari nuk ka preferuar ta zbulojë portretin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën.

- Advertisement -

Koha duket se ka fluturuar për ta dhe sot festojnë 1 vjetorin e lidhjes. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale këngëtari ka ndarë një dedikim special për këtë datë.

Një vit, një jetë, një pafundësi. Të dua dashuri”. Blero shpesh ndan copëza nga lidhja e re ku tregon se është super i lumtur.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock