fbpx
Ad imageAd image

Ndodh puthja e parë për këtë sezon në DWTS (Video)

Blloku min lexim

Juliana Nura dhe Silvester sollën mbrëmë në skenën e “Dancing With The Stars”, një vals romantik. Në fund të kërcimit mes tyre u shkëmbyer edhe një puthje që nuk ishte pjesë e performancës por erdhi natyrshëm. E rëndësishme është që puthja u prit shumë mirë nga juria, të cilët e vlerësuan pozitivisht realizimin e koreografisë.

- Advertisement -

Lori Bala: Si me puthje si pa puthje kërcimi ishte perfekt.

Olta Gixhari: Silvin e more dhe me puthje…

- Advertisement -

Juliana Nura: Koreografia e kërkonte dhe e bëra. Nëse koreografia e kërkon duhet bërë.

Olta Gixhari: Ishte shumë mirë, më pëlqeu. Paskeni shumë kimi me njëri-tjetrin. Se zakonisht dëgjojmë që keni pakënaqësi kur ndërroni partnerët.

- Advertisement -

Valbona Selimllari: Më lirshme nuk ke qenë në asnjë kërcim dhe kjo nuk bën fajtor Dionin. Me Silvesterin ishe më ndryshe.

Ilir Sahqiri: Meqë kam atë gurin e çmimit të ndërrimit të një çifti, jam gati gati…

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO