fbpx
Ad imageAd image

Ndarja me Olsin, ish-banorja e BB: Familja e tij nuk ka respektuar Eglin

Blloku min lexim

Ndarja e Olsi Bylykut dhe Egli Takos vazhdon të jetë në qendër të medias rozë. Trazirat nisën sërish kur  Egli postoi disa fjalë të aktores Meryl Streep, gjë që u mor si reagim nga rrjeti e mediat për lidhjen e re të Olsi Bylykyt.

- Advertisement -

Nga ana tjetër, Olsi i cili deri tani kishte qëndruar në heshtje lidhur me lajmet që qarkullonin, pas reagimit të Eglit postoi një video nga makina, ku duket se mohonte lidhjen e tij të re, të shumëpërfolur.

Këto postime të fundit nga dyshja Egli-Olsi, janë diskutuar edhe në studion e “Shqipëria Live”, ku ka qenë e ftuar Fjorentina Halili, ish-banore e BB.

- Advertisement -

Unë mendoj që mes Eglit dhe Olsit mund të ketë pasur ndonjë problem shumë të madh në familje, që mbase nuk e kanë respektuar Eglin dhe ka gjetur këto fjalë për t’a thënë. Pjesë e shoëbiz jemi, kur dalim jashtë edhe dëgjojmë. Njohim njerëz që mund t’i njohin ata dhe me të dëgjuar kanë thënë që edhe familja ka ndërhyrë pak”,  është shprehur Fjori.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock