fbpx

“Na tmerruat”/ Çfarë i ndodhi Monika Lubonjës?

Blloku min lexim

Mbrëmjen e kaluar Monika Lubonja ka reaguar në profilin e saj të Instagramit për komentet negative që përdoruesit e rrjeteve sociale shkruajnë.

“Pra po mbyll një ditë super të lodhshme. Po mirë lodhja dhe lajmet, emisionet që dalin në ekran super të shëmtuara por tani të japim llogari dhe grave që nuk të lënë rehat me komente negative. O zot ky vend e ka kaluar kufirin e çmendurisë. Nuk di a do t’i bëjë njeri derman këtij populli. O gra qetsohuni, na tmerruat me gjuhën që flisni. O zot mbaju gojën dhe mendjen këtyre”.

Duket se shkak për këtë reagim të artistes është bërë pikërisht një postim i saj në rrjetet sociale, ku Monika shihet e veshur me një palë xhinsa dhe një jelek blu, ku na qaf mban një fjongo.

Ku e ke bërë gjithë këtë “look” se dua të çoj vjehrrën. Të duket e re dhe ajo e shkreta”, shkruan një përdoruese e Instagramit.