fbpx
Ad imageAd image

“Mund të ma thithësh?”, Meri zbulon detajet nga sherri me Erjolën në ashensor!

Blloku min lexim

E ftuar së fundmi tek “Mos i bjer me top” me Ronaldo Sharkën në “E Diell”, ka qenë ish-banorja e “BBV3”, Meri Shehu, e cila u eleminua javën e kaluar. Gjatë intervistës meri tregoi një histori me Erjola Docin, të cilën e kishte përmendur edhe brenda shtëpisë, ndërsa sot e sqaroi se çfarë kishte ndodhur.

Kur ishim në ‘Trotuar’, Erjola më etiketoi ‘unë jam një binjak që ty të thith helmin’, unë iu ktheva me timen po tjetër çfarë thith. Nuk e dija që një ditë do ishte komshie në pallatin tim. U takuam rastësisht në ashensor, jetojmë në një pallat. I thash ja ku jemi në ashensor, mund të ma thithësh. Struket në një cep dhe tha ‘turp të kesh’. Erjola nuk u tregua e vrazhdë, por inatin e kishte. Në BB nuk ishte një nga njerëzit që më mbështesnin mua, pale për çfarë ka hyrë Erjola…

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO