fbpx
Ad imageAd image

Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, statuja e Jezus Krishtit bëhet rozë!

Blloku min lexim

Monumenti i Jezus Krishtit në Rio de Janeiro bëhet i gjithi ngjyrë rozë.

Monumenti i gjatë 40 metra u ndez me rozë ditën e martë për të shënuar Muajin e Ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit.

- Advertisement -

Veprimtaria u organizua nga organizata braziliane Fundacao Laco Rosa, ose Pink Bow Foundation, ku morën pjesë pacientë të diagnostikuar me kancer si dhe aktivistë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock