fbpx
Ad imageAd image

“Mos ma përmend vajzën”, nuk ndalen debatet mes banorëve të BBV Kosova

Blloku min lexim

Tensionet janë pjesë e pandashme e shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”, dhe kjo u vërtetua së fundmi me një përplasje të ashpër mes këngëtares Linda Halimi dhe konkurrentit tjetër Gani Gërmia. Shkëndija e debatit u ndez kur në një bisedë mes banorëve, Gani përmendi vajzën e Lindës, duke e bërë këngëtaren të reagojë me tone të larta dhe fjalë të ashpra.

Linda u shpreh në mënyrë të prerë dhe me emocion, duke i quajtur Ganiun “rrugaç, patriarkal, i palarë dhe pijanec”. Ajo i theksoi atij se nuk duhet të përzihet në çështjet e saj personale dhe të përmendë familjarët e saj, në veçanti të bijën. “Mos ma përmend vajzën”, ishte kërkesa e qartë dhe e prerë e Lindës drejtuar Ganiut.

- Advertisement -

Situata u tensionua aq shumë sa edhe banorët e tjerë të shtëpisë u përfshinë në përpjekjen për të qetësuar situatën. Debati i ashpër tregoi se ka çështje të caktuara që janë jashtëzakonisht delikate dhe personale për pjesëmarrësit dhe se respekti i kufijve personal është esencial në shtëpinë e BBVK.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock