fbpx
Ad imageAd image

Mori pikët maksimale në kërcim/ Fifi tregon sa kilogramë ka humbur për 1 javë në DWTS

Blloku min lexim

Performanca e Fifit javën e kaluar ishte ndër më të pëlqyerat. Por, edhe këtë herë ajo na surprizoi. Këngëtarja erdhi mbrëmjen e djeshme me një vals, me qëllimin për të qenë sërish ndër konkurrentët me më shumë pikë.

- Advertisement -

Kjo performancë ishte më e veçantë për Fifin, që kërceu nën ritmin e hitit të saj “Marova”.

Nga java në javë ti je më e lehtë dhe kjo është për t’u vlerësuar”, tha Olta Gixhari.

- Advertisement -

Ndërsa Graciano tha se këngëtarja është konkurrentja më korrekte dhe ndjek me rigorozitet dietën, aq sa për një javë ka humbur 6 kilogram.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO