fbpx
Ad imageAd image

Modelja ktheu klonin e saj në një yll porno me Inteligjencën Artificiale dhe fiton 20 mijë dollarë në muaj!

Blloku min lexim

Një modele 28-vjeçare nga Berlini e quajtur Sika Moon ka zbuluar se ka përdorur inteligjencën artificiale për të krijuar një klon të vetes dhe për të fituar para në platformat e përmbajtjes erotike.

- Advertisement -

Siç tha ajo për DailyMail, kloni i saj ka një tërheqje më të madhe të audiencës se ajo dhe gjithashtu po mbledh më shumë para. Ajo është në industrinë e pornografisë për rreth pesë vjet tani, por thotë se kurrë nuk ka arritur të fitojë 20,000 dollarë në muaj si “kloni i saj virtual”.

“Pas pesë vitesh punë në industrinë e argëtimit për të rriturit, jam lodhur nga puna e përsëritur dhe jokreative në këtë biznes”, tha ajo, ndërsa theksoi se nuk e shqetëson aspak që AI ka arritur t’i bëjë më shumë para, sesa ajo që ajo bënte në të kaluarën.

- Advertisement -

“Vendosa t’i rikthehem krijimit të artit dhe u magjepsa nga mundësitë e krijimtarisë së fuqizuar nga AI. Kështu që, e rikrijova veten me ndihmën e mjeteve të AI për t’u bërë vajza që gjithmonë ëndërroja të isha. Të jem perfekte, përgjithmonë e re dhe seksi në çdo minutë të ditës, e zgjuar dhe me personalitetin tim”, shpjegoi ajo.

“Kloni im virtual bazohet në fytyrën dhe trupin tim të vërtetë dhe është pjesë e imja. Unë e dua atë”, shtoi ajo

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock