fbpx
Ad imageAd image

Modelja e OnlyFans iu bashkohet forcave izraelite në luftën kundër Hamasit

Blloku min lexim

Natalia Fadeev është një modele e njohur OnlyFans e cila shpesh poston imazhe si ushtare lufte në Instagramin e saj. Siç raportohet në media të ndryshme ndërkombëtare, Natalia thuhet se është regjistruar në forcat izraelite për të luftuar kundër Hamasit në Rripin e Gazës. E reja iu përgjigj thirrjes së Forcave të Mbrojtjes së Izraelit dhe iu bashkua ushtrisë në mes të konfliktit.

Vajza, e cila deri vetëm një javë më parë ndante imazhe të vetes me veshje shumë ekspozuese, tanimë është një ushtare që lufton për vendin e saj. Sipas Natalias ajo ka parë gjëra që e mbajnë zgjuar natën.

- Advertisement -

Gjëra të tmerrshme po ndodhin, ne dëgjojmë histori të ngjashme me ato të të mbijetuarve të Holokaustit”, thotë ajo në postimet e saj të fundit.

Teksa i afrohet vijës së parë të frontit, ajo ka postuar një selfie në Instagram me ekipin e plotë të Forcave të Mbrojtjes së Izraelit, me një mesazh në të cilin shkruante:

- Advertisement -

“Kjo nuk është një luftë, ky është një krim kundër njerëzimit!”

Gjithashtu modelja e OnlyFans, ka pozuar me uniformën e saj ushtarake duke informuar ndjekësit: “Nuk do të jem shumë aktive në rrjetet sociale. Jam bashkuar në njësinë time për detyrë rezervë, nuk e di për sa kohë. Lutuni për ne.” Më 7 tetor, lëvizja islamike palestineze Hamas filloi një sulm tokësor, detar dhe ajror nga Gaza kundër Izraelit.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO