fbpx
Ad imageAd image

“Miq për kokë”, Meri Shehu zbulon tre shokët më të mirë të zodiakut

Blloku min lexim

Astrologia Meri Shehu tregon shenjat që janë “miqtë për kokë” në ciklin e zodiakut. Ku të parët rendit peshoret, dashët dhe më pas Virgjëresha.

- Advertisement -

Peshoret janë miqtë më të mirë patjetër, sepse Peshoret janë shenja e bashkëpunimit, e miqësisë dhe në momentin që ti jep buzëqeshje, normale që josh për një miqësi shumë të mirë. Thjesht Peshoret ndonjëherë bëhen kontradiktore se pyesin shumë “pse, pse, pse?” dhe duke humbur rrugën ke humbur edhe shoqen, kështu që ta rifreskosh marrëdhënien dhe të mos vësh vetëm mendimet e të tjerëve në qendër të miqësisë ose të realitetit.

Pastaj miqësi të mira bëjnë edhe Dashët në përgjithësi sepse janë shenjë e drejtpërdrejtë. Njerëzit që kanë shenja të drejtpërdrejta bëjnë marrëdhënie sporti, janë sportivë ose janë impulsivë, aventurierë, iu pëlqen të shpenzojnë para, të shkojnë në klub. Kanë ato shijimet e tyre.

- Advertisement -

Pastaj ka edhe shenja të tjera si Virgjëresha që keni më shumë kombinime në miqësi sa i përket mendimit, logjikës, planifikimit sepse Virgjëreshat janë kështu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO