fbpx
Ad imageAd image

“Merre edhe fisin e gruas”, Luiz Ejlli “thumbon” Eno Popin (Video)

Blloku min lexim

Luiz Ejlli, fituesi i Big Brother Vip, si edhe protagonist i filmit “Në kuadër të dashurisë”, ka performuar mbrëmjen e kaluar ekskluzivisht për DWTS. Epo me siguri premiera e 9 Tetorit në Pallatin e Kongreseve ka krijuar pritshmëri të larta dhe aq më tepër tani publiku është magjepsur me emocionet “live” të kësaj kënge.

Pas performancës elektrizuese, Luizi ka qëndruar në skenë, ku i janë bashkuar edhe aktorë të tjerë të filmit, të cilët kanë shprehur emocionet për premierëne filmit.

- Advertisement -

Por vëmendjen në këtë diskutim duket se e ka marrë Luizi dhe Eno dhe shkak për këtë është bërë një deklaratë e Enos në programin “Wake Up” në Top Channel, në të cilën deklararoi se Luizi do ishte i shoqëruar për performancën ekskluzive të “Pa ty” në “Dancing” nga fisi i gruas.

Ndërkohë që ka qenë duke folur për premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, për të cilin është shprehur se ende nuk e ka parë, Luizi nuk ka harruar që t’i marrë hak Enos lidhur me deklaratën e tij.

- Advertisement -

“Pres me padurim ta shoh premierën sepse nuk e kam parë. Edhe për trailerin kam qënë më shumë i emocionuar se njerëzit. I ftoj të gjithë në premierën që të vijnë ta shohin filmin, gjithashtu edhe fisin e gruas tënde që i ke në Kanada, që të vijë ta shohin edhe ata”, ka thënë Luizi.

Ndërkohe Eno me shaka ka shtuar: “Do vijnë sepse ata të gruas time janë fansa të Oltës dhe do vijnë të gjithë”.

- Advertisement -

Dhe sigurisht e gjitha kjo bisedë është shoqëruar me të qeshura nga të pranishmit në studio.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock