fbpx
Ad imageAd image

“Mendon se më dridhet qerpiku”, konkurrentja e Për’Puthen i del përpara makinës (Video)

Blloku min lexim

Alba dhe Endi kanë zhvilluar takimin e tyre në “Për’puthen” për tu njohur më mirë me njëri-tjetrin, por gjithçka ishte e mbushur me të papritur.

Konkurrentja u doli përpara makinës së Endit ose siç njihet ndryshe Batmani, gjatë kohës që ai po shkonte drejt saj. Me guxim ajo ka sfiduar Endin, duke i folur gjatë gjithë kohës, por më pas nisën të diskutonin.

- Advertisement -

Alba: Hë mo jeta do afrohesh apo nuk do afrohesh? Mendon se do më dridhet qerpiku?! Nuk kam frikë unë jo. Kaq di?

- Advertisement -

Endi: Je gati për një super aventurë?

Alba: Po si gjithmonë. Ti a je i sigurt?

- Advertisement -

Endi: Unë i sigurt kam lindur.

Pas këtyre replikave që ata i bënin njëri-tjetrit, konkurrenti ka zbutur disi gjendjen duke treguar afrimitet me vajzën që ka dalë në takim.

Endi: A të kanë thënë që të ka bërë Zoti fiks për mua?

Alba: Jo nuk më ka thënë. Nga e pe ti që jemi fiks për njëri-tjetrin.

Endi: Na solli në takim sëbashku.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock