fbpx
Ad imageAd image

Megi Pojani i zuri vendin në Për’puthen, Bora ka dy fjalë për të

Blloku min lexim

Këtë sezon, emisioni i dashurisë nisi në moderimin e Megi Pojanit, e cila ka sjellë një frymë të re në studio dhe po komplimentohet për drejtimin e saj. Komentet e publikut i kemi parë, por ishim kuriozë të dinim ç’mendon Bora për Megin në “Për’puthen”, tashmë që i ka “zënë vendin”.

- Advertisement -

E ftuar sot në “wake Up”, Bora u shpreh:

Megi për mua është zgjedhja e duhur për Për’puthen’ me stilin e vet të prezantimit, shumë sportive. Më pëlqen. Kur e mora vesh që do ishte ajo prezantuese më tingëlloi shumë mirë. Thashë: “Megi super””, ka deklaruar ajo.

- Advertisement -

E cila tashmë është shumë e zënë duke u marrë me përgatitjet e fundit për Dancing With the Stars.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO