fbpx

Megi Pojani i zuri vendin në Për’puthen, Bora ka dy fjalë për të

Blloku min lexim

Këtë sezon, emisioni i dashurisë nisi në moderimin e Megi Pojanit, e cila ka sjellë një frymë të re në studio dhe po komplimentohet për drejtimin e saj. Komentet e publikut i kemi parë, por ishim kuriozë të dinim ç’mendon Bora për Megin në “Për’puthen”, tashmë që i ka “zënë vendin”.

E ftuar sot në “wake Up”, Bora u shpreh:

Megi për mua është zgjedhja e duhur për Për’puthen’ me stilin e vet të prezantimit, shumë sportive. Më pëlqen. Kur e mora vesh që do ishte ajo prezantuese më tingëlloi shumë mirë. Thashë: “Megi super””, ka deklaruar ajo.

E cila tashmë është shumë e zënë duke u marrë me përgatitjet e fundit për Dancing With the Stars.