fbpx
Ad imageAd image

Me të brendshme 18 mijë dollarëshe, Kim Kardashian i ‘vë flakën’ instagramit

Blloku min lexim

Kim  Kardashian ka postuar fotografi në rrjetet sociale duke pozuar me një sutjenat e linjës  Gucci prej 18.000 dollarëshe.

- Advertisement -

Sutjenat të dizajnuara me diamante kanë qenë pjesë e spektaklit të markës së famshme në vitin 2019 dhe janë dizajnuar nga Alessandro Michele.

42-vjeçarja kishte veshur edhe pantallona mëndafshi me vlerë 1.650 dollarë (1.574 euro) dhe një mantel me vlerë 3.600 dollarë (3.435 euro).

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock