fbpx
Ad imageAd image

“Më duhet një Trim në krahë”, Adrola Dushi pranon indirekt lidhjen me Capital T

Blloku min lexim

Modelja, Adriola Dushi dhe këngëtari Capital T janë në qendër të vëmendjes nga mediat, kjo pasi përflitet prej kohësh për lidhjen e tyre të dashurisë dhe pavarësisht se të gjithë tashmë janë të bindur për vërtetësinë e saj, dyshja asnjëherë nuk e ka pohuar.

- Advertisement -

Së fundmi, Adrola ka qenë e ftuar në një intervistë ku padyshim që u “ngacmua” edhe për këtë pjesë.

Sigurisht që më pëlqejnë trimat edhe patjetër që nuk mund të ishte ndryshe pa një trim në krahë”, tha modelja duke qeshur dhe me batutë.

- Advertisement -

Në këtë rast fansat janë të bindur se ajo i është  referuar emrit të vërtetë të reperit, i cili quhet Trim Ademi.Kjo ishte një nga deklaratat më të përafërta që mund ta quajmë si një konfirmim indirekt.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock