fbpx
Ad imageAd image

“Më bën më të fuqishme”/ Habit 26-vjeçarja: Kam fjetur me më shumë se 300 burra

Blloku min lexim

Një e re nga Australia ka deklaruar se kë fjetur me 300 burra brenda vitit. Annie Knight, tha për “The Kyle and Jackie O Show “se arriti të flinte me pesë meshkujt në një ditë të vetme, dhe se pavarësisht kritikave që ka marrë, vetë ajo për këtë fakt ndihet “e fuqizuar”.

- Advertisement -

Unë u ndjeva si e plotfuqishme pas kësaj. Seksi më bën të ndihem mirë. Sa më i çrregullt të jetë seksi, aq më mirë”, deklaroi ajo.

- Advertisement -

Por, deklaratat e saj nuk janë pritur mirë nga publiku i cili e ka “kryqëzuar” me një sërë komentesh dhe kritikash. Knight, e cila ka një llogari të OnlyFans, u pushua nga puna si agjente marketingu pasi eprorët e saj zbuluan profilin e saj në faqe. “Gjëja e fundit që doja të bëja ishte të pushohesha nga puna sepse dikush gjeti llogarinë time OnlyFans”, tha ajo për SBS Insight.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock