fbpx
Ad imageAd image

Martohen Lindi dhe Venera, zbulohet dita e dasmës!

Blloku min lexim

Çifti shumë i dashur i këngëtarëve Lindi Islami dhe Venera Lumani do të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Ata do  të bëjnë dasmën këtë javë. Burime për revistën “Who” kanë konfirmuar se Venera dhe Lindi martohen këtë të shtunë, më 7 tetor. Ceremonia do të zhvillohet në mjediset e një hoteli në bregdet. 

- Advertisement -

Deri më tani ata nuk kanë publikuar asnjë detaje dhe na kanë lënë të kuptojmë që do të jetë një dasmë private me pak të ftuar.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO