fbpx

Martohen Lindi dhe Venera, zbulohet dita e dasmës!

Blloku min lexim

Çifti shumë i dashur i këngëtarëve Lindi Islami dhe Venera Lumani do të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Ata do  të bëjnë dasmën këtë javë. Burime për revistën “Who” kanë konfirmuar se Venera dhe Lindi martohen këtë të shtunë, më 7 tetor. Ceremonia do të zhvillohet në mjediset e një hoteli në bregdet. 

Deri më tani ata nuk kanë publikuar asnjë detaje dhe na kanë lënë të kuptojmë që do të jetë një dasmë private me pak të ftuar.