fbpx
Ad imageAd image

“Mami mbaje veten, lëre bebin rehat”/ Ilnisa “i kthehet” komentuesit: Hajde këtu brenda dhe ta tregoj…

Blloku min lexim

Mami Ilnisa mbaje veten, lëre bebin rehat se je bërë ferr o grua”-ishte një nga komentet drejtuar Ilnisës, të cilat “Big Brother” i shfaqi në ekran.

Ilnisa duket se nuk e priti aspak mirë komentin lidhur me Meritonin, dhe iu përgjigj komentuesit në të njëjtën gjuhë.

- Advertisement -

“Unë di që rehat i kam lënë të gjithë. Sa për ferrin, hajde njëherë këtu brenda hajde njëherë këtu dhe ta tregon mami Ilnisa sesa bukur është të kërcesh mbi flakë“-ishte përgjigja e Ilnisës.

Marrëdhënia e Ilnisës me Meritonin është shumë e komentuar, si brenda edhe jashtë shtëpisë.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO