fbpx
Ad imageAd image

Luizi poston foton nga SHBA, Kiara bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Blloku min lexim

Këngëtari dhe fituesi i Big Brother Vip Luiz Ejlli po shijon turneun prej disa ditësh në Shtet e Bashkuara të Amerikës.

Ndonëse larg bashkëshortes së tij Kiara Tito e cila ndodhet në Turqi për xhirimet e një programi që do të nisë së shpejti, nuk i kanë kursuer batutat mes tyre.

- Advertisement -

Në një postim të këngëtarit tek sa qëndron përpara një automjeti të zi, moderatorja e ka ngacmuar këtë të fundit duke shkruar:

“ O lumëmadh, patentën e ke lënë në shtëpi”.

- Advertisement -

I menjëhershëm ka qënë reagimi i 37- vjeçarit, i cili nuk i ka kursyer batutat duke i thënë:

“ Të kam lënë dhe ty, por kjo sdo të thotë gjë”, duke e shoqëruar me një emoji që shkel syun.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock