fbpx
Ad imageAd image

Luana Vjollca ‘çmend’ fansat me poza joshëse nga Milano

Blloku min lexim

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca merr çdo herë vëmendje me paraqitjet e saj, që janë gjithmonë mjaft unike. Bukuroshja e ekranit është ndër personazhet shqiptare më të ndjekura në Instagram, me mbi dy milionë fansa dhe aty sjell imazhe nga më të ndryshmet.

E njohur edhe për format joshëse të trupit, Luana ka sjellur edhe së fundmi disa imazhe në të cilat dukej në super formë.

- Advertisement -

Foto u shkrepën nga udhëtimi i saj në Milano të Italisë, ndërsa ajo shihet e veshur me bluzë ngjyrë bezhë dhe xhinse.

- Advertisement -

Për një dukej më të kompletuar, prezantuesja la flokët e gjata të lëshuara sipër, grim të lehtë me nuanca kafe dhe e përfundoi me aksesor ari.

Sa i përket karrierës ajo është rikthyer me një projekt televiziv, “Love Island” që është një patentë ndërkombëtare dhe erdhi për herë të parë në Shqipëri.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO