fbpx
Ad imageAd image

Largimi masiv i të rinjve, nis “dyndja” për të aplikuar për Lotarinë Amerikane

Blloku min lexim

Për të gjithë ata që duan të aplikojnë për lotarinë amerikane DV 2025, aplikimet u hapen ditën e djeshme në orën 18.00 me orën lokale të Shqipërisë. 

Ambasada amerikane në Tiranë thotë se aplikimet do të zgjasin pak më shumë se një muaj për t’u mbyllur më 7 nëntor.

- Advertisement -

Ambasada amerikane thotë se aplikimi është si çdo vit pa pagesë dhe i ftojnë të interesuarit që të lexojnë me kujdes udhëzimit kundër mashtrimeve në faqen: travel.state.gov/dv.

Në njoftim thuhet se individët që paraqesin më shumë se një aplikim gjatë periudhës së regjistrimit do të skualifikohen.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO